.

Єпархії

Статей

There are no articles

Запорожская епархия УПЦ
http://hram.zp.ua
PageRank: Not available
(Clicks: 96; Listing added: Jan 6, 2010) Listing Details
Сайт Київської митрополії УПЦ, На сайті часто оновлюються новини з життя православного Києва, розміщуеться інформація практично про всі храми столиці, благочинні округи, в тому числі адреси, телефони, фото. Багато унікального контенту.
http://orthodox-church.kiev.ua/
PageRank: 2/10
(Clicks: 129; Listing added: Jan 13, 2010) Listing Details
Офіційний сайт єпархії має простий доступний дизайн та структуру. Про єпархію з сайту можна дізнатися практично все необхідне: про правлячого архієрея, історію, храми і благочиння єпархії і що дуже важливо - новини. Сайт іде в ногу з часом (в хорошому розумінні цього слова :) тут є відео.
http://www.eparhiya.com.ua/
PageRank: 2/10
(Clicks: 43; Listing added: Jan 13, 2010) Listing Details

Досить молода єпархія, якій трохи більше 10 років, активно розвивається: будуються храми, працюють недільні школи, відкриваються монастирі. Єпархія займається паломництвом та видавництвом. Є фотогалерея, можна задати питання священнику.

PageRank: 1/10
(Clicks: 65; Listing added: Jan 13, 2010) Listing Details

Активна єпархія під мудрим керівництвом високопреосвященнішого владики Симеона. Сайт є офіційним представництвом єпархії в інтернеті: новини, анонси,  фотогалерея, паломництва. Є відео та аудіо (унікальні колядки у виконанні дитячих хорів єпархії)

http://www.orthodox.vinnica.ua
PageRank: 3/10
(Clicks: 48; Listing added: Apr 27, 2010) Listing Details

Єпархіальний сайт Володимир-Волинської єпархії займає гідне місце серед православних інтернет-сайтів Волині. Проста зручна структура та регулярність оновленнь на сайті роблять сайт привабливим. Тут є новини, інфо про єпархію і правлячого архієрея і ін.

http://www.vv-orthodox.org
PageRank: 3/10
(Clicks: 65; Listing added: May 1, 2010) Listing Details

Приваблює оновлений дизайн сайту. Через випадаюче верхнє меню легко доступні будь-які розділи сайту, що харектеризують діяльність Полтавської єпархії. Є відео.

http://pravoslavie.poltava.ua
PageRank: 3/10
(Clicks: 64; Listing added: Aug 12, 2010) Listing Details
Sort listings by: Alphabetic Date Clicks Rank    ascending | descending
Accounts area
Ім'я користувача:
Пароль:
Забули пароль? Реєстрація
Заслуговують уваги
Заслуговують уваги