.

Структура сайту

Число сторінок сайту.   Загальне правило  - чим більше, тим краще. Збільшення числа сторінок сайту покращує його видимість в пошукових системах.

Крім того, поступове додавання нових інформаційних матеріалів на сайт сприймається пошуковими системами як розвиток сайту, що може дати додаткові переваги при ранжуванні.

Таким чином, прагніть розміщувати на сайті більше інформації - новини, прес-релізи, статті, корисні поради і так далі.

Навігаційне меню.   Як правило, будь-який сайт має навігаційне меню. Використовуйте ключові слова в посиланнях меню, це надасть переваги тим сторінкам, на які веде посилання.

Ключове слово в назві сторінки.   Використання ключових слів в назві html-файлу сторінки може позитивно позначитися на її місці в результатах пошуку.

Уникайте підкаталогів.
   Якщо ваш сайт має помірне число сторінок (декілька десятків), то краще, щоб вони знаходилися в кореневій директорії сайту. Пошукові системи вважають такі сторінки більш важливими.

Одна сторінка - одна ключова фраза.   Прагніть оптимізувати кожну сторінку під свою власну ключову фразу. Іноді можна вибрати 2-3 споріднених фрази, але не слід оптимізувати одну сторінку під 5-10 фраз відразу, швидше за все результату не буде ніякого.

Головна сторінка сайту.   Оптимізуйте головну сторінку сайту (ім'я домена, index.html) під найбільш важливі для вас словосполучення. Ця сторінка має найбільші шанси потрапити в топ пошукових систем.

За спостереженнями, на головну сторінку сайту може доводитися до 30-40% загального пошукового трафіку.


За матеріалами whiteseo.ru

Accounts area
Ім'я користувача:
Пароль:
Забули пароль? Реєстрація
Заслуговують уваги
Заслуговують уваги